Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Tel: 0546 533 03 31

Şişli Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 18:50
  • Bitiş tarihi: 130 Gün, 1 Saat
Şişli Masaj Salonları - Resim1Şişli Masaj Salonları - Resim2Şişli Masaj Salonları - Resim3

Tanıtım:

Şişli Masaj Salonları

Yetkili: Fiona Hanım

Telefon: 0531 626 07 84 – 0546 533 03 31

İlçe: Şişli

Kısaca Masaj Nedir!

Masaj uygulamaları insan bedenine ve ruhuna olan olumlu etkileri sebebi ile yüzyıllardan beri süre gelen uygulama yöntemlerini içinde barındıran tekniklerdir. Masaj tekniklerine göre çeşitlere ayrılıyor. Uzak doğudan gelen masaj uygulama teknikleri ile yunan ve Roma dolaylarından gelen masaj teknikleri birbirinden farklıdır.

Masaj genel olarak insan bedenini rahatlatırken, gün içinde hareket etmeyen kaslarında hareketini sağlayarak daha güçlü kaslara sahip olmanızı sağlar. Kas hareketsizliği sebebi ile yaşanan ağrıların da bu sayede önüne geçmiş olursunuz. Masaj kan dolaşımını düzene sokarak özellikle tansiyon ve iç organların faaliyetleri açısında olumlu etki yaratır. Bunun yanı sıra toksin atılımının sağlanmasını ve biriken fazla elektriğin bedenden uzaklaştırılmasına destek olur.

Şişli masaj salonları arasından konusunda uzman olup sizlere profesyonel çözümler sunun salonlardan masaj hizmetini alarak bedenen ve ruhen rahatlama ve sağlıklı bir bedene kavuşmanız mümkün olabilir. Şişli masaj salonu içinde bulunan konusunda uzman olan şişli masöz bayanlar ile düzenli olarak alacağınız hizmet sayesinde daha fit bir bedene kavuşurken aynı zamanda sağlığınıza da yatırım yapmanız mümkün.

Düzenli olarak her hafta masaj uygulaması yaptırmanız da hiçbir sakınca yoktur. Fakat rahatsızlığınız, kemik kırıkları, platin takılması, düzenli kullanılan ilaç gibi olası durumlar ile ilgili olarak masaj uygulaması öncesinde mutlaka masözünüze bilgi vermeniz önerilir. Masözünüz ile masaj öncesinde uygulatmak istediğiniz masaj ile ilgilide bilgi alabilir ve masaj çeşitlerinden hangisini sizin için uygun olduğuna beraber kara verebilirsiniz.

Listing ID: 29258b1a68149e7e

Report problem

Processing your request, Please wait....